vizitatori
DON'T TRY...JUST DO IT!
 
We Really Love Taekwondo !
We have the best Training Programs
We have the best Demonstration Team in Romania
We have the best Poomsae Team in Romania
DON'T WAIT, JOIN US TODAY !
Informatii Club
 
Rezultate examinari
Sesiunea de examinare nr. 25 / Alba Iulia - 24.07.2010
Nr.
Nume si prenume
Nivel examinare
Rezultat
Nota
1
Lazar Ana-Maria
4 keup
promovat
7.92
Sesiunea de examinare nr. 24 / Alba Iulia - 17.07.2010
Nr.
Nume si prenume
Nivel examinare
Rezultat
Nota
1
Risa Alexandru Iosif
6 keup
promovat
7.92
2
Onaca Adrian
5 keup
promovat
8.69
3
Tiurean Ioana Maria
4 keup
promovat
8.54
4
Petri Cristina Maria
1 keup
promovat
9.08
Sesiunea de examinare nr. 23 / Alba Iulia - 10.07.2010
Nr.
Nume si prenume
Nivel examinare
Rezultat
Nota
1
Pristav Adrian Ioan
9 keup
promovat
7.50
2
Risa Iulian
9 keup
promovat
7.25
3
Muntean Doru Andrei
9 keup
promovat
7.50
4
Truta Monica Maria
9 keup
promovat
7.25
5
Suteu Marius Nicolae
9 keup
promovat
7.92
6
Toma Ionut Adrian
9 keup
promovat
7.00
7
Mitea Ioan Flaviu
9 keup
promovat
7.08
8
Hirceaga Sergiu
9 keup
promovat
7.67
9
Criatea Ioan Florin
8 keup
promovat
7.85
10
Spatacean Raluca Maria
8 keup
promovat
8.00
11
Bilca Maria Adnana
8 keup
promovat
8.00
12
Rusu Ionel
8 keup
promovat
7.69
13
Catargiu Andreea Alexandra
8 keup
promovat
8.15
14
Cilinca Andrei Petru
8 keup
promovat
7.46
15
Basarab Gabriel Vasile
8 keup
promovat
7.77
16
Barbulet Sorin
8 keup
promovat
8.08
17
Vaduva Cosmin
7 keup
promovat
8.23
18
Florea Catalin Alexandru
7 keup
promovat
7.15
Sesiunea de examinare nr. 22 / Alba Iulia - 26.06.2010
Nr.
Nume si prenume
Nivel examinare
Rezultat
Nota
1
Dinea Lacramioara Alexandra
7 keup
promovat
8.15
Sesiunea de examinare nr. 21 / Alba Iulia - 21.12.2009
Nr.
Nume si prenume
Nivel examinare
Rezultat
Nota
1
Trif Sebastian
9 keup
promovat
7.33
2
Bilca Maria Andana
9 keup
promovat
7.50
3
Spatacean Raluca Maria
9 keup
promovat
7.00
4
Basarab Gabriel
9 keup
promovat
7.00
5
Vaduva Cosmin
8 keup
promovat
7.92
6
Dinea Lacramioara Alexandra
8 keup
promovat
7.58
7
Florea Catalin Alexandru
8 keup
promovat
7.00
8
Moises Emanuel
8 keup
promovat
7.00
9
Gutu Roxana Andrada
8 keup
promovat
7.58
10
Drambarean Andrei
8 keup
promovat
7.25
11
Risa Alexandru Iosif
7 keup
promovat
7.92
Sesiunea de examinare nr. 20 / Costinesti - 22.08.2009
Nr.
Nume si prenume
Nivel examinare
Rezultat
Nota
1
Niculita Maria
8 keup
promovat
7.72
2
Strugari Daiana
8 keup
promovat
8.01
3
Risa Alexandru
8 keup
promovat
8.22
4
Dreghici Florin
8 keup
promovat
7.63
5
Strugari George
8 keup
promovat
7.55
6
Kapolnay Ildico
8 keup
promovat
7.10
7
Oroian Andreea
7 keup
promovat
7.38
8
Zinveliu Denisa
7 keup
promovat
7.79
9
Somesan Flaviu
7 keup
promovat
7.43
10
Lesan Bianca
7 keup
promovat
7.38
11
Timoce Oana
7 keup
promovat
7.20
12
Onaca Adrian
6 keup
promovat
8.40
13
Nicoara Ioana
6 keup
promovat
8.10
14
Petri Cristina Maria
2 keup
promovat
8.80
Sesiunea de examinare nr. 19 / Nasaud - 12.04.2009
Nr.
Nume si prenume
Nivel examinare
Rezultat
Nota
1
Fries Veronica Flavia
6 keup
promovat
7.92
2
Birnet Daniel Emanuel
6 keup
promovat
8.23
3
Cucos Dragos Andrei
6 keup
promovat
7.38
4
Urda Mihai
7 keup
promovat
8.38
5
Birnet Andreea Camelia
8 keup
promovat
7.54
6
Vargoszki Maria Iuliana
8 keup
promovat
7.08
7
Corci Gianina Alina
8 keup
promovat
7.31
8
Olariu Luminita
8 keup
promovat
7.08
9
Toderic Marta Lucia
8 keup
promovat
7.62
10
Bodiu Denisa Niculina
8 keup
promovat
7.38
11
Dedea Alexandru Gabriel
8 keup
promovat
8.23
12
Scurtu Sebastian Adrian
8 keup
promovat
7.54
13
Urda Viorel
9 keup
promovat
7.08
14
Rebrean Luminita Cosmina
9 keup
promovat
7.00
15
Sumas Andrei Sorin
9 keup
promovat
7.08
16
Circeie Gavrila Nicolae
9 keup
promovat
7.25
17
Rebrean Andreea Georgeta
9 keup
promovat
7.58
18
Nascutiu Gelu Ion
9 keup
promovat
7.33
19
Nascutiu Daniel Marian
9 keup
promovat
7.00
Sesiunea de examinare nr. 18 / Bistrita - 11.04.2009
Nr.
Nume si prenume
Nivel examinare
Rezultat
Nota
1
Rus Grigore Petru
8 keup
promovat
7.00
2
Hulpe Adrian
8 keup
promovat
7.46
3
Muresan Dorin Alexandru
8 keup
promovat
7.08
4
Socaciu Lucian Gabriel
8 keup
promovat
7.69
5
Pop Ovidiu Sorin
8 keup
promovat
7.38
6
Ioncioaia Bogdan
8 keup
promovat
8.08
7
Somesan Oavel Flaviu
8 keup
promovat
7.00
8
Negrea Vlad Lucian
8 keup
promovat
7.23
9
Tudoran Georgeta
8 keup
promovat
8.00
10
Ioana Teodor Iabob
8 keup
promovat
7.08
11
Rus Daniel
8 keup
promovat
7.00
12
Petri Ionut Nicolae
8 keup
promovat
7.00
13
Oroian Andreea Ilia
8 keup
promovat
7.38
14
Lesan Bianca Nicoletta
8 keup
promovat
7.15
15
Timoce Oana Tinuta
8 keup
promovat
7.85
16
Lazarut Roxana Veturia
8 keup
promovat
7.15
17
Creta Darisia
8 keup
promovat
7.31
18
Sabau Cristian Teofil
8 keup
promovat
7.50
19
Pinand Hermann Adrian
8 keup
promovat
7.17
20
Bratan Alexandru Calin
8 keup
promovat
7.25
21
Maeran Alexandru
8 keup
promovat
7.83
22
Buta Robert
8 keup
promovat
7.33
23
Zinveliu Denisa Timea
8 keup
promovat
8.25
24
Balint Alexandru Andrei
8 keup
promovat
8.08
25
Bratan Tudor Cristian
8 keup
promovat
7.67
26
Florita Daniel
9 keup
promovat
7.42
27
Peter Ovidiu Daniel Sorin
9 keup
promovat
7.50
28
Nimas Carmen Andreea
9 keup
promovat
7.67
29
Pacurar Iulia Veronica
9 keup
promovat
7.42
30
Berar Bianca
9 keup
promovat
8.08
31
Logigan Razvan Adrian
9 keup
promovat
7.33
32
Galos Darius Nicolae
9 keup
promovat
7.00
Sesiunea de examinare nr. 17 / Alba Iulia- 09.04.2009
Nr.
Nume si prenume
Nivel examinare
Rezultat
Nota
1
Dreghici Florin Dionisie
9 keup
promovat
8.00
2
Buza Andrei
9 keup
promovat
7.17
3
Drambarean Avram Andrei
9 keup
promovat
7.83
4
Nogyi Edmond
9 keup
promovat
8.00
5
Anghel Sorin
9 keup
promovat
7.58
6
Pinter Alexandru
9 keup
promovat
7.92
7
Popa Stefan
9 keup
promovat
7.00
8
Aldea Denis Vasile
9 keup
promovat
7.17
9
Moldovan Radu Nicolae
9 keup
promovat
7.25
10
Cristea Ioan Florin
9 keup
promovat
8.17
11
Dinea Lacramioara Alexandra
9 keup
promovat
8.08
12
Rosu Laura Cristiana
9 keup
promovat
7.75
13
Todea Daiana
9 keup
promovat
8.08
14
Pastiu Larisa Maria
9 keup
promovat
7.83
15
Kapolnay Ildico
9 keup
promovat
7.92
16
Niculita Maria
9 keup
promovat
8.17
17
Florea Catalin Alexandru
9 keup
promovat
7.67
18
Gutu Roxana Andrada
9 keup
promovat
7.92
19
Buza Mihai
9 keup
promovat
7.58
20
Mica Marius Adrian
9 keup
-
-
21
Strugari Daiana
9 keup
promovat
8.33
22
Giurgiu Alexandru
9 keup
promovat
7.08
23
Strugari George Florin Claudiu
9 keup
promovat
8.17
24
Bujenita Cosmin Mircea Nicolae
9 keup
promovat
8.00
25
Cilinca Andrei
9 keup
promovat
8.17
26
Risa Alexandru Iosif
9 keup
promovat
8.33
27
Iovan Alexandru Iulian
9 keup
promovat
7.33
28
Moises Emanuel
9 keup
promovat
7.17
Sesiunea de examinare nr. 16 / Blaj - 25.03.2009
Nr.
Nume si prenume
Nivel examinare
Rezultat
Nota
1
Tiurean Ioana Maria
5 keup
promovat
8.00
2
Ciugudean Lucian Mihai
5 keup
promovat
7.31
Sesiunea de examinare nr. 15 / Blaj - 13.03.2009
Nr.
Nume si prenume
Nivel examinare
Rezultat
Nota
1
Gornic Catalin Ioan
7 keup
promovat
7.00
2
Nicoara Ioana
7 keup
promovat
8.33
3
Ivan Sergiu
7 keup
promovat
7.58
4
Gancescu Adrian
7 keup
promovat
7.33
5
Avram Sebastian
7 keup
promovat
7.58
6
Iga Darius
7 keup
promovat
7.58
7
Fer Paul
8 keup
promovat
7.27
8
Fer Paula
8 keup
promovat
7.82
9
Petruta Alexandru Bogdan
9 keup
promovat
7.64
10
Ioica Daniel Florin
9 keup
promovat
7.64
11
Ioica Dorin Razvan
9 keup
promovat
8.45
12
Ioica Ana Maria
9 keup
promovat
8.36
13
Aftenie Denisa
9 keup
promovat
7.82
14
Radulet Paul Sorin
9 keup
promovat
7.18
15
Ciortea Claudiu Adrian
9 keup
promovat
8.09
16
Ioica Alexandru Flavius
9 keup
promovat
7.73
17
Podar Razvan Adrian
9 keup
promovat
7.55
Sesiunea de examinare nr. 14 / Nasaud - 31.01.2009
Nr.
Nume si prenume
Nivel examinare
Rezultat
Nota
1
Bodiu Denisa Niculina
9 keup
promovat
7.00
2
Urda Viorel
9 keup
respins
-
3
Rebrean Luminita
9 keup
respins
-
4
Circeie Gavrila
 9 keup
respins
-
5
Rebrean Andreea
9 keup
respins
-
6
Nascutiu Ionut
9 keup
respins
-
7
Nascutiu Gelu
9 keup
respins
-
8
Nascutiu Daniel
9 keup
respins
-
Home :Taekwondo School :Galeria Foto :Galeria Video :Taekwondo Forum :Taekwondo Shop :Contact
CSKoryo © 2007