vizitatori
DON'T TRY...JUST DO IT!
 
We Really Love Taekwondo !
We have the best Training Programs
We have the best Demonstration Team in Romania
We have the best Poomsae Team in Romania
DON'T WAIT, JOIN US TODAY !
Informatii Club
 
Palmares Sportivi
Dumitru Giulian Petri Cristina Nicoara Andreea
     
Palmares sportiv - Dumitru Giulian

Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza finala, 2008, Bucuresti
Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2008, Cluj Napoca
Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza finala, 2007, Bucuresti
Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2007, Cluj Napoca
Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2006, Alba-Iulia
Locul I - Cupa Dinamo, 2006, Orsova
Locul I - Campionatul National Universitar, 2005, Bucuresti
Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2004, Cluj Napoca
Locul I - Cupa Ambasadei Republicii Korea, 2004, Bucuresti
Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2002, Cluj Napoca

Locul II - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza finala, 2006, Bucuresti
Locul II - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2005, Cluj Napoca
Locul II - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza finala, 2003, Bucuresti
Locul II - Cupa Romaniei, 2003, Bucuresti
Locul II - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza finala, 2002, Bucuresti

Locul III - International Belgrade Trophy, 2008, Belgrad - Serbia
Locul III - International Fox Cup, 2006, Slovenia
Locul III - Cupa Romaniei, 2005, Bucuresti
Locul III - Cupa Romaniei, 2004, Bucuresti
Locul III - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2003, Cluj Napoca
 
Palmares sportiv - Petri Cristina

Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza finala, 2008, Bucuresti
Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2008, Cluj Napoca
Locul I - Cupa Romaniei, 2007, Bucuresti
Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2006, Cluj Napoca
Locul I - Cupa Romaniei, 2003, Bucuresti

Locul II - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza finala, 2006, Bucuresti
Locul II - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2005, Cluj Napoca
Locul II - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza finala, 2004, Bucuresti
Locul II - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2003, Alba Iulia

Locul III - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza finala, 2005, Bucuresti
Locul III - Cupa Romaniei, 2004, Bucuresti
Locul III - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2004, Cluj Napoca
 
Palmares sportiv - Nicoara Andreea

Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza finala, 2008, Bucuresti
Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2008, Cluj Napoca
Locul I - Memorialul “Victor Radulescu”, 2004, Harsova
Locul I - Cupa Dinamo, 2002, Orsova
Locul I - Cupa Forta, 2001, Cluj Napoca

Locul II - Campionatul National pentru copii si cadeti, 2001, Bucuresti

Locul III - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2005, Cluj Napoca
Locul III - Cupa Romaniei, 2003, Bucuresti
Locul III - Campionatul National pentru copii si cadeti, 2003, Iasi
Locul III - Cupa Romaniei, 2002, Bucuresti
Locul III - Campionatul National pentru copii si cadeti, 2002, Bucuresti
Locul III - Cupa Apulum, 2002, Alba Iulia
Locul III - Cupa Romaniei, 2001, Bucuresti
Locul III - Campionatul national pentru copii si cadeti, 2000, Bucuresti
 
Palmares sportiv - Silaghi Iulia

Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2008, Cluj Napoca
Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza finala, 2007, Bucuresti
Locul I - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2007, Cluj Napoca

Locul II - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza zonala, 2005, Cluj Napoca

Locul III - Campionatul National pentru juniori si seniori, faza finala, 2008, Bucuresti
Locul III - Cupa Romaniei, 2004, Bucuresti
Locul III - Cupa Apulum, 2002, Alba-Iulia
Locul III - Campionatul National pentru copii si cadeti, 2001, Bucuresti
 
Palmares sportiv - Basarab Gabriel

Locul I - International Belgrade Trophy, 2010, Belgrad-Serbia
Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia III, 2010, Dej (kyeorugi)
Locul I - International Ilyo Cup, 2009, Kosice-Slovacia
Locul I - International Galeb Trophy, 2009, Belgrad-Serbia
Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia a II-a, 2009, Botosani
Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia I, 2009, Nasaud
 
Palmares sportiv - Beghi Fiorindo

Locul I - International Ilyo Cup, 2009, Kosice-Slovacia
Locul I - International Belgrade Trophy, 2009, Belgrad-Serbia

Locul II - International Galeb Trophy, 2009, Belgrad-Serbia

Locul III - Koryo Taekwondo Festival, editia I, 2009, Nasaud
 
Palmares sportiv - Risa Alexandru

Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia I, 2009, Nasaud
Locul I - International Belgrade Trophy, 2009, Belgrad-Serbia

Locul II - Koryo Taekwondo Festival, editia a II-a, 2009, Botosani
Locul II - Koryo Taekwondo Festival, editia III, 2010, Dej

Locul III - International Belgrade Trophy, 2010, Belgrad-Serbia

 
Palmares sportiv - Tiurean Ioana

Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia III, 2010, Dej (kyeorugi)
Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia III, 2010, Dej (teuksu kisul)
Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia a II-a, 2009, Botosani
Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia I, 2009, Nasaud
 
Palmares sportiv - Nicoara Ioana

Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia III, 2010, Dej (cadeti)
Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia a II-a, 2009, Botosani
Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia I, 2009, Nasaud
 
Palmares sportiv - Vaduva Cosmin

Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia III, 2010, Dej (kyeorugi)
 
Palmares sportiv - Ioica Daniel

Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia III, 2010, Dej (kyeorugi)

Locul III - Koryo Taekwondo Festival, editia III, 2010, Dej (teuksu kisul)
 
Palmares sportiv - Cristea Ioan

Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia III, 2010, Dej (kyeorugi)

Locul II - Koryo Taekwondo Festival, editia III, 2010, Dej (teuksu kisul)
 
Palmares sportiv - Spatacean Raluca

Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia III, 2010, Dej (kyeorugi)
 
Palmares sportiv - Mitea Ionut

Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia III, 2010, Dej (kyeorugi)
 
Palmares sportiv - Dinea Lacramioara

Locul I - Koryo Taekwondo Festival, editia III, 2010, Dej (kyeorugi)
 
 
Home :Taekwondo School :Galeria Foto :Galeria Video :Taekwondo Forum :Taekwondo Shop :Contact
CSKoryo © 2007